KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12599111
nr 1259 9111
Stig Borglind
(1892-1965), Sverige
Etsning, Akropolis, signerad. Motivet: 30x30
Stig Borglind, svensk målare, grafiker född 1892, död 1965.
Utrop:
400 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 juni 2019
kl 19:40:22
300 kr
500 kr
Stig Borglind
Läs mer om Stig Borglind